Ukryta supermoc Habasit

Wielu dzieciom, ale również niektórym dorosłym marzy się supermoc, np. czapka niewidka, która pozwoliłaby im spełniać marzenia lub z ukrycia czynić dobro. Mimo że idea ta jest obca większości firm, w Habasit wierzymy, że bycie niewidzialnym ma swoje zalety. Podobnie jak nasze taśmy, które niepozornie pracują za zamkniętymi drzwiami zakładów, również my jako firma często decydujemy się na odgrywanie roli drugoplanowej, czyniąc klienta głównym bohaterem.

Dzięki temu Habasit znalazł się na liście cichych bohaterów magazynu „Finanz und Wirtschaft”, obejmującej szwajcarskie firmy, które nie są powszechnie rozpoznawalne, ale z których produktów korzystamy na co dzień.

Doskonale działające taśmy transportujące Habasit dosłownie dają o sobie zapomnieć – to dla nas największy komplement. Taśmy napędzają działalność wielu firm od pierwszej do ostatniej zmiany, nie skupiając na sobie zbyt wiele uwagi. Są one podstawowym elementem niemal każdej linii montażowej, jednak ich użycie nie ogranicza się jedynie do zakładów produkcyjnych. W rzeczywistości korzysta z nich całe społeczeństwo – od spaceru na bieżni, poprzez transport zakupów przy kasie, po bezpieczny wyładunek bagażu na lotniskach.

Liga mistrzów

Spośród firm działających na szwajcarskim rynku magazyn „Finanz und Wirtschaft” wyselekcjonował ośmiu cichych bohaterów. Kierowano się precyzyjnymi kryteriami: firma musiała być wiodącym dostawcą zdolnym zaspokoić popyt w skali międzynarodowej, mieć siedzibę w Szwajcarii i przekraczać określony minimalny poziom obrotów. Jako lider w branży Habasit spełnia te wymogi. Jesteśmy firmą rodzinną, która ponad 90% zysków ponownie inwestuje w swoją działalność, nie zaskakuje więc fakt, że ciągle się rozwijamy. Przez cały czas skupiamy się na opracowywaniu nowych rozwiązań spełniających wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku.

Poznaj nas lepiej!

Mimo że kolejne sukcesy odnosimy w sposób dyskretny, do opowiedzenia jest wiele historii związanych z wyjątkowymi aplikacjami, do których zostają wykorzystane nasze taśmy transportujące. W końcu wiele powszechnie znanych firm wykorzystuje taśmy Habasit w swoich procesach produkcyjnych.

Zapraszamy do lektury magazynu Highlights, w którym znajduje się więcej informacji o naszych innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych na całym świecie. Zachęcamy również do śledzenia naszych profilów w mediach społecznościowych, gdzie odsłaniamy tajniki niewidzialnego świata Habasit. (ST)

Sonja StrimitzerMarketing

wczytywanie strony

proszę czekać...

HIGHLIGHTS / archiwum

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit