Nowości w zasięgu ręki

Świat porusza się coraz szybciej i tym samym coraz trudniej jest nam dotrzymać kroku najnowszym osiągnięciom lub analizować bieżące trendy na rynku. Wybór odpowiednich i wiarygodnych źródeł informacji jest ważny, aby zapewnić sobie pozycję lidera na rynku.

Expert Blog

Facebook

Linkedin

Twitter

Habasit zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do najważniejszych wydarzeń z życia firmy za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn oraz Twitter.

Publikujemy ogłoszenia, informacje o nowych produktach oraz zapewniamy dostęp do szerszej społeczności w branży taśm transportujących. Dostawcy, partnerzy oraz klienci mogą za naszym pośrednictwem wymieniać opinie, dzielić się doświadczeniem i nawiązywać znajomości. Dzięki pomocnym wskazówkom, użytkownicy mają dostęp do pełnego serwisu na wyciągnięcie ręki.

Expert Blog firmy Habasit to kolejne wartościowe źródło informacji dostępne w 7 językach.

Odwiedzający mogą przeczytać o nowościach lub przejrzeć szerokie archiwum z artykułami, gdzie nasi eksperci dzielą się wiedzą branżową i oferują porady na temat zwiększania jakości i wydajności na każdym etapie produkcji. Czytelnicy mogą pisać do autorów i oczekiwać szybkiej odpowiedzi.

Sprawdź naszego bloga lub obserwuj profil Habasit na Facebooku, LinkedIn lub Twitterze – miej wszystkie informacje w zasięgu ręki!

wczytywanie strony

proszę czekać...

HIGHLIGHTS / archiwum

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit