Drodzy Czytelnicy,

witam Państwa na łamach kolejnego wydania magazynu „Highlights“. Czynię to z ogromną przyjemnością, rozpoczynając pracę na stanowisku Dyrektora Generalnego Habasit Polska Sp. z o.o. Na wstępie chciałbym podziękować za ogromne zaufanie, którym nas Państwo obdarzają od wielu lat. Uważam, że daje nam to solidne podstawy do dalszego rozwoju oraz usprawniania procesów w całej firmie. Cieszę się na naszą współpracę licząc na jej owocne rezultaty w najbliższych miesiącach i latach.

Na wstępie chciałbym Państwa z dumą poinformować, że na początku roku Habasit Polska pomyślnie przeszedł audyt odnowieniowy zgodnie z normą ISO 9001:2015. Oznacza to, że spełniamy wysokie międzynarodowe standardy oraz wymogi zarządzania jakością. Dziękuję wszystkim Naszym pracownikom za zaangażowanie w realizację naszych wartości oraz standardów w codziennej pracy.

Zachęcam do lektury naszego magazynu poświęconego zagadnieniom z zakresu przemysłu taśm transportujących. Jak zawsze przybliżymy Państwu ich zastosowanie w różnych, również nietypowych branżach.

Zachęcam do lektury.

Peter Jan Troost

Grzegorz Rutkowski
General Manager

HIGHLIGHTS

Wydanie 02/2018

Magazyn Highlights publikowany jest trzy razy w roku w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim, polskim, tureckim, holenderskim, chińskim i japońskim.

Nakład: 21,000

Wydawca: Habasit Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 11, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Poland, www.habasit.pl

Osoba odpowiedzialna za treści: Anna Marcol, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Izabela Panol

Redaktor naczelny: Sonja Strimitzer

Zespół redakcyjny: Shelby Stuart (ST)

Obsługa tłumaczeniowa: Justyna Ziębka

E-mail: highlights@habasit.com

Projekt i litografia: IKROPKA

Przedruk niniejszych artykułów (teksty i ilustracje) lub ich fragmentów wymaga wyraźnej pisemnej zgody wydawcy.

wczytywanie strony

proszę czekać...

HIGHLIGHTS / archiwum

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit