Jesteśmy ciekawi twojej historii

Jeżeli najnowszy numer magazynu „Highlights” właśnie trafił w twoje ręce, prawdopodobnie zdarza ci się poświęcać uwagę taśmom transportującym, jednak nie da się ukryć, że poza środowiskiem branżowym nie są one częstym tematem rozmów. Wydaje się, że stanowią jedynie obiekt zainteresowania specjalistów, coś, co można spotkać w fabryce, ale nie w codziennym życiu. Nawet ci z nas, którzy są świadomi wartości taśm transportujących, zwykle zapominają, jak ważne są w naszym życiu.

Element codzienności

Od chwili, gdy słyszysz dźwięk budzika, a potem bierzesz pierwszy łyk kawy, robisz śniadanie czy sięgasz w łazience po pastę do zębów, korzystasz z produktów, które nie mogłyby powstać bez udziału taśm transportujących. Działając z ukrycia taśmy sprawiają, że nasze codzienne życie gładko się toczy. Stały się elementem, którego zdajemy się nie dostrzegać, gdy wykładamy zakupy na taśmę w supermarkecie, a potem spalamy nadmiar kalorii na bieżni. Nawet bankomaty, magiczne urządzenia dzień po dniu zaopatrujące nas w gotówkę, wykorzystują niewielkie pasy zębate, aby zapewnić bezpieczną drogę banknotów do twojego portfela.

Czy natknąłeś się kiedyś na taśmę transportującą poza fabryką? Daj nam znać, gdzie to było i jaką funkcję spełniała – podziel się z nami swoją historią (highlights@habasit.com) a będziesz mógł ją przeczytać w jednym z kolejnych numerów magazynu i otrzymasz nagrodę.

wczytywanie strony

proszę czekać...

HIGHLIGHTS / archiwum

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit